© 2020 by OBA

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon

KURUMSAL

Biz Kimiz ?

Micropul Boya elektrostatik toz boya üretimine 2009 yılında başlamış olup, Yüksek kalitede teknolojik alt yapısı ile üretim kapasitesini hızla artırmış ve 8.000 ton/yıl seviyesine ulaşmıştır.

Vizyonumuz &
Misyonumuz

Kaliteye önem veren, müşteri memnuniyetini sürekli kılan, çalışanları ve iş ortakları ile mutlu olma anlayışıyla sektörünün lideri konumuna gelecek bir şirket olmak öncelikli hedefimizdir.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı iletişim, yenilikçi anlayış, etik ilkeleri benimsemek, proaktif düşünce ve iyi bir çözüm ortağı

Kalite Politikamız

’Dünyayı renklendiriyoruz’’ misyonuna sahip Micropul Boya olarak, ‘’Kalite bu renklerde yaşıyor’’ vizyonuyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, müşteri odaklı bir yönetim anlayışıyla ürün ve hizmet kalitesinde sürdürülebilirliği hedef aldık. Prensiplerimizin başında gelen kalite devamlılığı temel ilkemizdir.

İş Sağlığı ve Güvenliği

‘’Dünyayı Renklendiriyoruz’’ misyonuna sahip Micropul Boya olarak güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları sunarak iş kazalarından uzak bir dünya için İSG yönetimini takip ediyor ve iyileştiriyoruz.

Çevre Politikamız

‘’Dünyayı renklendiriyoruz’’ misyonuyla daha renkli bir dünya için çalışma arkadaşlarımıza çevre bilincini kazandırır ve çevre kirliliğini önlemek için gerekli önlemleri alırız. Tedarikçilerimize ve müşterilerimize daha renkli bir çevre için duyarlılıklarının arttırılmasına katkıda bulunuruz.

Kalite bu renklerde yaşıyor

micropul boya logo.png